środa, 3 kwietnia 2013

Miss Selene mini No. 161 - my favourite spring nail polish :)

ENGLISH VERSION:

Today I want to show you my favourite spring 2013 nail polish - Miss Selene no. 161 <3 I love the colour and off course... price ( is so cheap - 1$ or 3 PLN for 5ml) :) What is more, it's last long (usually 4 days) and when you will compare it with the price, it's really worth it. Miss Selene is part of Golden Rose cosmetics, and I think this brand is available in most on European countries :)

POLISH VERSION:

Nazwa: Miss Selene mini
Numer: 161
Cena: ok.3zł
Pojemność: 5ml
Ważność: 8 miesięcy od otwarcia
Buteleczka: Dzięki temu, że zawiera jedynie 5ml lakieru, jesteśmy w stanie zużyć lakier zanim zdąży zaschnąć :) Niewielki rozmiar staje się plusem również wtedy, kiedy gdzieś wyjeżdżamy - zajmuje mniej miejsca :)
Nakładanie: Spodziewałam się, że ze względu na mały rozmiar buteleczki pędzelek może okazać się niewygodny i ciężko będzie się nim malowało... Nic bardziej mylnego :) Pędzelek rzeczywiście nie należy do ogromnych, ale jeżeli chodzi o nakładanie lakieru, nie mogę mu nic zarzucić :)
Krycie: 2 grubsze lub 3 cieńsze warstwy
Wytrzymałość: miałam go na swoich pazurkach podczas robienia przedświątecznych porządków i muszę powiedzieć, że kolejny raz mnie zaskoczył - pozytywnie oczywiście :) W idealnym stanie przetrwał zmywanie podłóg oraz ręczne pranie!!! :) Tyle, że muszę dodać, że lakiery zazwyczaj utrzymują się na moich paznokciach dość długo i nie odpryskują... taka płytka paznokcia :)
Zmywanie: jako, że lakier nie zawiera w sobie brokatowych drobinek, zmywało się go bardzo prosto :) Nie odbarwił płytki paznokcia :)
Ogólne wrażenie: Baaaaardzo pozytywne :) W końcu nie bez powodu został moim wiosennym ulubieńcem :) Piękny, nasycony kolorek daje bajeczny efekt, kiedy za oknem szaro i ponuro ^^ Zazwyczaj na moich paznokciach goszczą wzorki, ale dla niego lubię robić wyjątek :) Nie mogę mieć wiosny za oknem, będę mieć na paznokciach !!! :)

8 komentarzy:

 1. Mam go :)
  Potwierdzam piękny jest :P

  OdpowiedzUsuń
 2. piękny :) vipera z serii high life ma podobny odcień (numer 816), na który poluję ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. I love pink polishes, this is an amazing pink!! beautiful x

  OdpowiedzUsuń
 4. Sliczny :D Love Neon Pink :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też go mam, jeden z zabawniejszych kolorów w mojej kolekcji. I mimo, że jakoś nie mogę się dogadać z czerwieniami i różami, to chyba w końcu po niego sięgnę, a to dzięki tej żarówiastej oczojebności. Wygląda świetnie, osobiście spróbuję nałożyć go na białą bazę, efekt powinien się wzmocnić. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń