niedziela, 6 lutego 2011

Serduszka ;P

5 komentarzy:

 1. normalnie lans :D słit

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem w szoku lub jakimś wielkim amoku... serca bielutkie, malutkie, jędrniutkie i do tego są na płótnie, owszem wcześniej na paznokciach następnie dopiero na materiałowych włościach. Ja się pytam skąd ten pomysł szalony do serc namalowania? Czy to dla tego, że wiosna się zbliża , a Kinga się zakochała czy też może ku maminej uciesze Kinga ze snowmenem skończyła swe hece. Morał jest jednak krótki i wszystkim znany Kinga to zdolna dziewczyna i za to ją kochamy:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz ci tutaj oktawą napiszę
  Swe czucie i myśli jaskółcze opiszę.
  Bo toż to nie pazknokć, ni wyższa fuzja - to jest po prostu prawdziwa iluzja!. Te serca tak szczerze mówią w pacierze- oj oj oj rychło będą z tego pierze... Nie czaruj dziewczyno, masz rozum dziewiczy - twe czyny w Hadesie już Sokrates liczy.

  I ja tu jestem i miód tu piję, w błogości swej niczym wąż się wiję.. Nie ma słów by wyrazić boskości - jak powiedział Mickiewicz 'cud nad cudości". Bądź też ty jegoż słodką Marylą i niech twójże talent z da Vincem mylą. Opiewaj w laury przedziwna bestyjo, niech twe imię po śmierci prędko wyryją!!!


  Koleżance zza pieca xyz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lans, bans i szklanka.  drukarko-malarka.
  Beatiful nails !!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Patriotyczne kolory patriotko.
  Podobają mi się.

  OdpowiedzUsuń